weleda-להציל את האדמה

הכל מתחיל באדמה.. הגיבור הראשי של הפלנטה שלנו והבסיס לחיים, התומך בבני אדם, צמחים ובעלי חיים

המגוון הביולוגי שבאדמה הוא מגוון כל צורות החיים הפועלות בשיתוף באדמה – הוא יוצר הזנה טבעית, מאפשר מגוון גידולים - והוא המנוע לאדמה בריאה ופוריה. הכל מתחיל באדמה ואדמה, בדיוק כמו העור שלנו, היא מערכת נושמת וחיה הזקוקה להזנה וטיפול.

אבל האדמה נשחקת

היכולת של האדמה לאחסן פחמן ובעצם להיות המחזיקה בכל החיים על פני כדור הארץ צריכה להפוך אותה לעדיפות מספר 1 של כולנו. אבל שליש מאדמת כדור הארץ כבר נשחקה ונהרסת, מצב המאיים על בתי הגידול, בעלי החיים והצמחים ומגביר את פליטת גזי החממה. בנוסף, השימוש שלנו בקרקע גרם להכחדה של כ – 14% מהמגוון הביולוגי העולמי החיוני כל כך לאדמה בריאה ואנו חווים את אתגרי המחלות והמזיקים המתעצמים בשל הפרת שיווי המשקל הביולוגי באדמה. אדמה בריאה היא המפתח למערכות אקולוגיות משגשגות. ללא קרקעות בריאות, לא נוכל להתמודד עם המשבר העומד בפני הטבע כיום. אנחנו צריכים ויכולים לחולל שינוי ולחדש את העור של כדור הארץ.

וולדה דואגת לאדמה בדיוק כמו לעור שלנו

המחויבות של וולדה לאדמה היא בבסיס העשייה שלה. במשך יותר מ - 100 שנה וולדה מגדלת את הצמחים המשמשים לייצור המוצרים האייקוניים שלנו בשיטות טבעיות ביו דינמיות השומרות על בריאות האדמה והמגוון הביולוגי שלה ב – 8 הגנים שלה ברחבי העולם ומעודדת חקלאים ברחבי העולם לאמץ שיטות טבעיות וידידותיות לאדמה המחזקות פיזית את האדמה, מקבעות גזי חממה בתוך הקרקע ומשקמות את המגוון הביולוגי באדמה. וולדה משקיעה 1% מהמחזור שלה ברחבי העולם בהגנה על אקלים והתחדשות האדמה. השנה וולדה מקצה עוד 330,000 יורו במיוחד לפרויקטים ממוקדי קרקע ברחבי העולם.

אדמה בריאה היא הבסיס למוצרים בריאים. צמחים שגדלים באדמות בריאות, חיוניים יותר - האדמות הבריאות של וולדה מאפשרות לגדל את המרכיבים הבריאים שבבסיס המוצרים שלנו ומאפשרות ייצור מוצרים באיכות הטובה ביותר וביעילות הגבוהה ביותר. מוצרים כגון Skin Food  מזינים את העור שלנו, עם מרכיבים אשר גדלים באדמה בריאה, זה בתורו עוזר להזין כמובן את עור כדור הארץ ולהציל את האדמה. ישנם דברים פשוטים שאנחנו יכולים לעשות כצרכנים בחיי היומיום שלנו כדי לעזור לתמוך בבריאות הקרקע, על ידי בחירת בחירות נכונות המיטיבות עם האדמה ועם כדור הארץ - בחירה במוצרים טבעיים וידידותיים לאדמה. ביחד, ניתן לעזור לכדור הארץ להתחדש ולעשות שינוי, צעד אחד בכל פעם.

                                            

הצטרפו למשימה של וולדה להציל את האדמה

אנחנו לא שמים כימיקלים קשים על הפנים שלנו... אז למה שנשים אותם על האדמה?

חקלאות אורגנית ביו-דינמית מייתרת את השימוש בכימיקלים מזיקים, משקמת את המגוון הביולוגי החיוני לאדמה בריאה והופכת את האדמה לעמידה יותר לשינויי האקלים. עמותת ישראל אורגנית ומרכז ההכשרה אדמה חיה מטפחים דור חדש של חקלאים אורגנים ביו-דינאמים בישראל עם תוכנית הכשרה מקצועית שנועדה להכשיר בישראל דור חדש של חקלאים אשר מוכשרים לעבוד בחקלאות המבוססת אך ורק על תהליכים טבעיים וחומרים אורגניים המיטיבים עם האדמה. וולדה עוזרת לתמוך בפרויקט ותתרום 5% מההכנסות על מכירת מוצרי וולדה בחודשים ספטמבר אוקטובר ברשת ניצת הדובדבן לטובת הכשרה.


בואו לעזור להם ולנו לשקם את האדמה ולהציל את העור של כולנו כי אדמה בריאה=חיים בריאים.

SaveEarthsSkin#          

                                            


אודות הארגונים השותפים

מרכז אדמה חיה הוא הארגון הראשון בישראל שהקים תוכנית הכשרה מקצועית לחקלאות המבוססת על תהליכים טבעיים, ביולוגיים ודינאמיים, אשר נועדה להכשיר בישראל דור חדש של חקלאים אשר מוכשרים לעבוד בחקלאות המבוססת על תהליכים טבעיים ונשענת אך ורק על חומרים אורגניים.

עמותת ישראל אורגנית, היא ארגון מטריה של חקלאים אורגנים וביו-דינאמיים, אשר שמה לה למטרה לאגד בין החקלאים הפעילים בתחום בארץ וביחד להגדיל את המודעות הציבורית לחקלאות אורגנית, זאת באמצעות פרקטיקות חקלאיות, מחקר, מדיניות חקלאית ומודעות הצרכנים.

הידעת?

לאדמה, בדיוק כמו לעור שלנו, יש מיקרוביום- מארג של חיידקים טובים התורמים לבריאות הקרקע ולפוריותה

כפית אחת של אדמה יכולה להכיל יותר אורגניזמים ממספר האנשים על הפלנטה.

50% מה-Co2 קשור בקרקעות שלנו. אלה הם מאגרי ה-Co2 הגדולים ביותר אחרי האוקיינוסים.

30 מגרשי כדורגל של אדמה נשחקים ע"פ כדור הארץ  בכל דקה.

עשוי לקחת עד 2,000 שנים עד שעשרה סנטימטרים של אדמה יבצבצו מחדש באופן טבעי.

 

 

                                         

                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שתף את הדף