כלינה - סרום להשמדת כינים
מק"ט: 16623000
הוסף לרשימה שלי
94.9 מחיר
פרטים
כלינה - סרום טבעי להשמדת כינים * פטנט רשום * ללא רוזמרין * מונע מכינים להטיל ביצים * מכיל את כל הויטמינים והמינרלים שהשיער והקרקפת זקוקים לו * 100% טבעי באחריות ללא מים

אופן הטיפול: על מנת למגר מחזור חיים של ביצת הכינה, יש לחזור על הטיפול שוב כעבור - 2-4 ימים ואז שוב ביום העשירי מהטיפול הראשון. הוראות השימוש:

1. יש להניח מגבת על הכתפיים, השיער יכול להיות יבש או רטוב.

2. לפתוח שבילים בשיער ולרסס.

3. להחדיר הנוזל בעדינות ע"י עיסוי לתוך הקרקפת. להקפיד שכל עור הקרקפת והשערות יבואו במגע עם החומר, במיוחד האזור האחורי שמאחורי האוזניים ומעל העורף.

4. יש להמתין כ- שעה, רצוי להשתמש בכיסוי ראש מתאים )מטפחת ראש(. התכשיר מזין את השיער ומחייה אותו.

5. מסרקים את השיער במסרק כינים צפוף, בקלות וללא כאבים.

6. על מנת להסיר את השמן, יש לפזר שמפו על כל השיער ולחפוף.

7. על מנת למגר מחזור חיים של כינה-ביצה, יש לחזור על הטיפול שוב כעבור 2-4 ימים ואז שוב ביום העשירי מהטיפול הראשון. בכך מיגרנו את מחזור החיים של הכינה.

8. ניתן להשתמש בתכשיר למניעה - 2-3 התזות על כף היד ומריחה על סיבי השערות

9. אפשר להשתמש בתכשיר מדי יום ובכל הדבקה חוזרת. מרכיבים פעילים: CINNAMOMUM CASSIA LEAF OIL MENTHA ARVENSIS LEAF OIL LAVENDER (LAVANDULA ANGUSTIFOLIA) OIL CITRUS MEDICA LIMONUM (LEMON) PEEL OIL MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL

אזהרות: יש להימנע מחשיפה לשמש, גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. יש להימנע משימוש על עור פצוע או פגום. יש לערוך מבחן רגישות במקום נסתר בעורף או על שורש כף היד. להימנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אינו מתאים לילדים מתחת לגיל 36 חודשים. יש להימנע ממגע בעיניים. אינו מומלץ לשימוש במהלך הריון או הנקה. אחסון: יש לאחסן במקום קריר, יבש ומוצל. לא במקרר. אין להשתמש בתכשיר באם ידועה רגישות לאחר ממרכיביו. כיצד תוכל/י לסייע להצלחת טיפול? הערות כלליות לטיפול בכינמת: כדי למנוע הדבקה הדדית יש לבדוק את כל בני הבית ולוודא שכל מי שנגוע יטופל בו זמנית. יש לנקות היטב מסרקים ומברשות שיער ולא להעבירם מאדם לאדם. יש להחליף מגבות ,מצעים וכריות ולכבסם בטמפ' של 60 מעלות או יותר, כדי להשמיד כינים וביציהן. פריטים שלא ניתן לכבס בחום כמו שמיכות , פאות נוכריות וכו' יש לאחסן במקום נפרד עטופים בשקיות ניילון סגורות היטב לתקופה של 40 ימים לפני שימוש נוסף, כדי להבטיח בקיעת כל הביצים ותמותת כל הכינים.    

*עד גמר המלאי
*בכפוף למלאי הקיים בסניף
ערכים תזונתיים