מנטרל ריח טבעי אודורגון 500 מל
500 מ''ל
מק"ט: 11552008
49.9 מחיר
9.98 מחיר ל 100 מ''ל
פרטים

מנטרל ריח טבעי אודורגון 500 מל

אודורגון הוא מנטרל ריח טבעי ידידותי לסביבה אשר אינו מכיל חמרים כימיים או בשמים המשמשים לכיסוי והסוואת הריח הרע. הוא מוצר בעל טכנולוגיה מהפכנית, הוא מחסל ומנטרל ריחות לא נעימים לאורך זמן.

טכנולוגיה ייחודית
כאשר אודורגון בא במגע עם ריחות לא נעימים, נוצרת תרכובת הגורמת לסביבה ניטרלית נטולת ריח. כתוצאה ממשקל מולקולארי גבוה של המולקולות הנוצרות בחיבור בין מנטרל הריח לריח הרע הן שוקעות מטה ומתכלות באופן טבעי. כתוצאה מהתהליך הביו-מולקולארי הנ"ל, איכות האוויר חוזרת למצב נורמאלי.

תכונות החומר

  • אודורגון מכיל תערובת של 37 תמציות שמנים טבעיות לרבות: מנטה, לימון, אקליפטוס ועוד. תמציות שמנים אלה נמצאות בשימוש כחומרי טעם וריח בתעשיית המזון ובעלות היסטוריה ארוכה של בטיחות בשימוש.
  • הוא ידידותי לסביבה, אינו מזיק, אינו רעיל, נמס במים, בעל PH ניטראלי, ללא תוספות של בשמים, אלכוהול, כימיקלים, אנזימים או בקטריות.
  • הוא חומר מתכלה ובטוח לשימוש.
  • הוא בעל תכונות אנטי-בקטריאליות ובקטריוסטטיות (מונע התפתחות מיקרואורגניזמים).
  • אודורגון מנטרל ריחות רעים ביעילות ובמהירות, בעלות נמוכה יותר ממרבית מנטרלי הריח מבוססי כימיקלים או בשמים.

שימושים עיקריים 

  • אודורגון הוא חומר רב שימושי בעל שימושים רבים בתעשייה, בחקלאות, בבתי מגורים ובמוסדות כגון מלונות, חברות תעופה, משרדים, מסעדות, מרפאות ועוד.

מיועד לנטרול ריחות בחדרי שירותים, ריחות ביוב, חדרי הלבשה, מטבחים ומסעדות, ריח סיגריות בחדרים, חדרי אשפה, מכוניות, יכטות ושירותים כימיים, ריחות של חיות בית (לדוגמא ארגז חתולים), רהיטים, שטיחים, ארונות בגדים ונעליים, בגדים, מזגני אויר שואבי אבק, צבעים, ריחות כימיקלים כגון אמוניה ומימן גופרתי ועוד.

תכולה: 500 מ"ל

רב שימושי

ריסוס - רסס אודורגון על מקור הריח או בחלל האוויר מספר פעמים, חזור על הפעולה במידה ועדיין נותר ריח. בתעשייה, בחקלאות ובשטחים גדולים ניתן לרסס את אודורגון במכשירי ריסוס מקצועיים, בעזרת מערכת ערפול אוטומטית וכן ע"י מטוסי ריסוס.
שטיפת רצפות - הוסף 100 מ"ל אודורגון לתוך דלי מלא מי שטיפה (מכסימום 16 ליטר), ערבב היטב.

מכונת ניקוי שטיחים - הוסף 100 מ"ל אודורגון לתוך מיכל תמיסת הניקוי,( 4 ליטר תמיסה), ערבב היטב.

כביסה - הוסף 50-100 מ"ל אודורגון (לכמות של עד 10 ק"ג כביסה) לתא המיועד לתוספות לשטיפה האחרונה (תא מרכך הכביסה) או לתהליך השטיפה/הסחיטה האחרונה.

מזגני אוויר - יש למרוח אודורגון מרוכז על מסנן המזגן. החומר ינטרל ריחות למשך 8 שעות של פעולת המזגן. הוראות מדויקות יימסרו בנפרד.

צביעת קירות -  לצורך נטרול ריח הצבע לאחר הצביעה הוסף 50 מ"ל אודורגון ל- 4 ליטר צבע אקרילי. ערבב היטב.

שירותים כימיים -  שפוך 50 מ"ל אודורגון לשרותים כימיים ויאכטות לכל 100 ליטר תכולה של מיכל האחסון.

חיות מחמד - אודורגון מסלק ביעילות ריחות של חיות מחמד. הוא מנטרל ריחות שמותירים אחריהם בעלי חיים כגון: חתולים, ארנבות, ציפורים ומכרסמים. יש לרסס על מקור הריח (ארגז חתולים, מצע בכלובים, ריפודים, שטיחים). 
אודורגון מנטרל ריחות גוף של חיות מחמד, ניתן לרסס על פרוות בעל החיים. יש להקפיד שהחומר לא יחדור לעיני חית המחמד. 

 

ערכים תזונתיים