שקיות רב פעמיות לקטניות ולפיצוחים 2 יחידות - סופר שק
מק"ט: 693493025966
19.9 מחיר
פרטים
שקיות רב פעמיות לקטניות ולפיצוחים 2 יחידות - סופר שק

מארז של שתי שקיות רב פעמית לקטניות. השקיות מתאימות לקניות ולאחסון. השקית מבד בצפיפות מש שאינו חדיר לחרקים. סגירה הרמטית עם סוגר.

כל שקית במשקל קל של 15 גרם בלבד!!!  גודל השקית 24*29 ס"מ. נפח השקית מתאים לשקילת 1.5 חומוס/ אורז.

השקיות מתאימות לכל סוגי הקטניות, האגוזים והפיצוחים : חומוס, אורז, קינואה, עדשים, שעועית, כוסמת, בורגול דק וגס, אגוזים, בוטנים, שקדים ועוד. 

ביצירה ובייצור  שקיות הסופרשק הקפדנו שהשקיות יתאימו לשקילת הירקות בסופרים על מנת להפחית את השימוש בשקיות פלסטיק.

הקפדנו לייצר אותם מהחומר המתאים ביותר לאחסון במקרר ולשטיפה להגברת שמירה על טיב המוצרים היבשים ומניעת חדירת מעופפים למינהם.

האם השקיות אקולוגיות?

שקיות הרשת משמשות לפעילות אקולוגית חשובה והיא הפחתת השימוש בשקיות פלסטיק שזמן פירוקם עומד על 460 שנים. משק בית ממוצע משתמש בכ 5,000 שקיות בשנה לפירות ולירקות. שימוש בשקיות רב פעמיות עוזר לכם להיות חלק מהאוכלוסיה ששם לו למטרה להפחית את כמויות הפלסטיק הנזרקות בעולם.

שקיות הרשת מיוצרות מבד פוליאסטר כמו בד הפליז. שקית פלסטיק "גופיה" ממוצעת שוקלת 6 גרם. כמות הפלסטיק בשקיות הסופרשק עומד רק על 8.5 גרם. אם נשווה את כמות הפלסטיק דרך השוואת המשקל של שקית פלסטיק לשקית הסופרשק נבין ששקית הסופרשק שוקלת רק שניים וחצי גרם יותר מהשקית הפלסטיק אך היא עמידה לשימוש רב פעמי של שנים רבות.  

השימוש בשקיות האקולוגיות הנושמות אקולוגי מסיבה נוספת והיא הארכת חיי הפרי והירק. במצב כזה יש פחות זריקה של מזון וייצור מיותר.

בעוד כמה שנים בסיום השימוש ניתן לשים את שקיות הסופרשק בפח הכתום למיחזור הפלסטיק.

האם יש צורך לקשור את השקית?

חוט המשיכה הנמצא בשקית ניתן לכיווץ במשיכה והחיכוך בינו לבין הבד מונע פתיחה של השקית. אין צורך לקשור את החוט. על מנת לא להגיע למצב שהפירות והירקות יגלשו מעבר לשקית ניתן לפצל כמות גדולה לשתי שקיות.

האם השקיות מתאימות לכל הירקות והפירות?

לשם השקילה בסופר השקיות מתאימות לכל הפירות והירקות. לאחסון ארוך טווח במקרר השקיות מעולות ותורמות לשמירת הטריות עבור כל הירקות והפירות למעט: גזר, חסה, פטרוזליה, נענע, כוסברה ויתר העלים הירוקים שנוטים להתיבש בשקיות הרשת.

האם ניתן לכבס את השקיות?

השקיות מתאימות לשטיפה ולכיבוס בטמפרטורה של עד 40 מעלות.

האם ניתן לאחסן את השקיות במקרר?

השקיות מעולות לאחסון במקרר. הן עוזרות לשמור על הסדר, על הארגון והניקיון. ניתן אפילו לשטוף את הפירות בשקית ואחכ להכניס איתה לאחסון בקירור.

כמה זמן השקיות מחזיקות מעמד?

אנחנו משתמשים בשקיות אלו בשימוש מסיבי מעל לעשר שנים. השקיות מחזיקות לאורך זמן ומנסיוננו כ  3-7 שנים. בניגוד לנורמה הרווחת היום בעולם שהמוצרים צריכים להיות ברי חלוף, מטרתנו היא לעודד שימוש במוצרים חזקים המחזיקים מעמד לאורך שנים.

השקיות מיוצרות מחומרים מעולים ובתפירה ידנית. אם קרה ונפל פגם או יש בעיה שנסתרה מעינינו נשמח אם תיצרו איתנו קשר בדואל ל: mysupersak@gmail.com  או בטלפון ל 0522818939.

האם השקיות מיוצרות בארץ?

הבדים, התויות והייצור הינו מקומי בארץ. אנחנו מאמינים בכלכלה מקיימת ובייצור מקומי אפילו שלעיתים הוא יקר יותר. העובדים מועסקים בתנאי העסקה הוגנים וטובים והשקיות נתפרות באהבה ובידיעה שהן תורמות לשינוי באחריות האישית של כל אחד ולקיימות בארץ ובעולם.

עוד הסדרה> סופר שק רב פעמיות לפירות וירקות

ערכים תזונתיים
מוצרים שעשויים לעניין אותך
מוצרים שעשויים לעניין אותך