שמן-עשב-לימון-10-מל-–-עומר-הגליל-
תפריט נגישות דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש
ראשי    /    מרקחת וקוסמטיקה    /   שמנים אתריים ובשמים    /   שמן עשב לימון 10 מל` – עומר הגליל
שמן עשב לימון 10 מל` – עומר הגליל
21.5 ₪
הערות: איך מפיקים תועלת משמן אתרי עשב לימון בשימוש ביתי? הכי חשוב לקיץ עשב הלימון דוחה יתושים וחרקים מעופפים שונים ביעילות, עם ריח נפלא ובלי לנשום רעלים כלל. אפשר לטפטף טיפה על הבגד, בד הוילון הכרית או הריהוט (שמן אתרי מתנדף ולא משאיר כתמים), להשתמש במבער או לטפטף לתוך חלב של נר בוער (בזהירות – לא על הלהבה).   ערבבו עד 6 טיפות שמן אתרי ב-100 מ"ל שמן ועסו. אפשר גם להוסיף עוד 3 טיפות מנטה או אקליפטוס להגברת היעילות. בתערובת זו ניתן לעסות את הבטן במקרה של עיכול עצל, מכאיב, גזים או עצירות. חסכוני יותר לשים במבער מלח גבישי שבתוכו עורבבו שמנים אתריים במקום מים ושמנים כנהוג.
שתף את המוצר
השמן האתרי של עשב לימון משמש בעיקר להרחקת חרקים מציקים בנוסף הריח הלימוני הנפלא של שמן הלמון גראס מטהר את האוויר והאווירה בחדר.

עשב הלימון הוא מחטא אוויר עוצמתי ומטהר ריחות ביעילות שימוש במבער בבית ירחיק יתושים, יטהר את האוויר והאווירה וייתן תחושת ניקיון ורעננות. לחיטוי ישיר של משטחים או כלים (שמן עשב לימון אסור במריחה ישירה על עור הגוף) אפשר לטפטף מספר טיפות שמן אתרי עשב לימון על המשטח ולנגב עם מטלית לחה. דרך נוספת היא להוסיף 10 טיפות שמן לחצי ליטר מים במרסס צמחים. יש לנער, לרסס ולנגב. ערבבו עד 6 טיפות שמן אתרי ב-100 מ"ל שמן ועסו. אפשר גם להוסיף עוד 3 טיפות מנטה או אקליפטוס להגברת היעילות.       

כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות