צמח מנקאי קפוא
320 גרם
מק"ט: 18497012
הוסף לרשימה שלי
74.9 מחיר
23.41 מחיר ל 100 גרם
פרטים

מנקאי –ירק בעל הרכב תזונתי מיטבי, הכולל פרופיל שלם של: חלבון מלא, ויטמין B12, ברזל זמין , אבץ, אומגה 3 , סיבים תזונתיים ומגוון עשיר של מינרלים וויטמינים חיוניים, המאפשרים לשפר באופן משמעותי את התרומה הבריאותית של כל סוג מזון בו הוא משולב, מבלי לפגוע בטעם ובריח של המנה.

המנקאי הינו הירק הקטן בעולם פרי פיתוח ישראלי  והוא גדל בחממות סגורות בגידול הידרופוני, בר קיימא ע"י שמוש בטכנולוגיה ייחודית וללא מגע יד אדם. מנקאי נקצר מדי יום ומועבר הישר מחוות הגידול לבית הלקוח

מכיל מגוון ויטמינים ומינרלים טבעיים. 

ניתן להוספה בקלות לשייקים, מאכלים ותבשילים.

המנקאי הינו ירק טבעי והרכבו עשוי להשתנות בהתאם לעונות השנה.

יש לשמור בהקפאה 18- מעלות עד לשימוש. אין להפשיר ולהקפיא בשנית

רכיבים: 100% צמח מנקאי (wolffia globosa)

תכולה 320 גרם. 12 קוביות קפואות של כ 27 גרם ליח'.

כשר למהדרין

מיוצר ע"י הינומן-בארי תעשיות

שם חדש מצטרף לקבוצת מזונות העל, הוא גדל פה בישראל בקיבוץ בארי ועשיר בערכים תזונתיים ובחלבון ומעבר לכך יש לו יתרונות אקולוגיים. מנקאי הינו ירק העלים הזעיר בעולם, כ 0.5 מ"מ הגדל ללא גבעולים ושורשים בבריכות מים  ללא מגע יד אדם והירק היחידי הידוע המכיל ויטמין B12 בצורתו הפעילה ובכך יכול לשמש תחליף לצריכת בשר. למנקאי טעם מינימלי המאפשר לשלבו בכל מנת מזון מבלי להשפיע על הטעם והריח של המנה.

המנקאי הוא מקור עשיר לברזל זמין הנספג ביעילות ומוטמע בהמוגלובין, אומגה 3, ויטמין,B12  ויטמין  ,A , E אבץ, חומצה פולית סיבים תזונתיים, פוליפנולים ונוגדי-חמצון נוספים, כמו גם מרכיבים נוספים המסייעים לחיזוק המערכת החיסונית.

מנקאי הינו מקור עשיר לחלבון איכותי זמין הנספג ביעילות, הוא כולל ריכוז גבוה של חלבון (כ-45 אחוזים מתכולתו בירק היבש, ומכיל את כל 9 החומצות האמיניות החיוניות לצריכה במזון (שאינו מיוצרות ע"י גוף האדם) , בהרכב דומה לזה של חלבון ביצה. בניסוי קליני מבוקר בבני אדם כל חומצות האמינו החיוניות מהמנקאי נספגו בגוף האדם בדומה למקורות חלבון מקבילים. כמו כן ניכרה עלייה מובהקת בסרום ברמת ויטמין B12 בקרב צורכי המנקאי.

בניסוי קליני נוסף  בקרב כ 300 משתתפים משותף של אוניברסיטת הארוורד ואוניברסיטת בן גוריון הוכח כי מנקאי הינו מקור עשיר לברזל זמין הנספג ביעילות ומוטמע בהמוגלובין.

לאחר חצי שנה של צריכה יומית של שייק מנקאי על רקע הפחתה בצריכת בשר- לא פגעה אלא שיפרה משמעותית רמות מאזן ברזל וחומצה פולית בגוף האדם.

בניסוי קליני מבוקר בבני אדם, צריכת שייק מנקאי לעומת שייק יוגורט השווה ברמת הפחמימות ושאר אבות המזון: המנקאי גרם לעלייה מתונה ואיטית יותר ברמת הסוכר, בפינוי מהיר יותר של הסוכר מהדם וברמות ייצור סוכר נמוך יותר בכבד בבדיקות רמות סוכר בצום בבוקר. כמו כן השיג המנקאי תחושות שובע טובות יותר.

*עד גמר המלאי
*בכפוף למלאי הקיים בסניף
ערכים תזונתיים

ערכים תזונתיים ל 100 גרם:

אנרגיה 43 קק"ל / סך השומנים 1.1 גר' / מתוכם: חומצות שומן רווי 0.25 גר' / חומצות שומן טראנס 0.01 גר' / כולסטרול 0 מ"ג / נתרן 8 מ"ג / סך הפחמימות 1.13 גר' / מתוכן: סוכרים 0 גר' / סיבים תזונתיים 3.8 גר' / חלבונים 5.2 גר' / ויטמין  A איי A 600 מק"ג / ויטמין E אי 4.5 מק"ג / ויטמין K קיי 0.7 מ"ג / חומצה פולית 150 מק"ג / ויטמין בי 12 0.33 מק"ג / ברזל 8 מ"ג / אבץ 2.5 מ"ג / אומגה 3 530 מ"ג 

מוצרים שעשויים לעניין אותך
מוצרים שעשויים לעניין אותך