פייבר-פרוביוטיק-155-גרם-אלטמן
תפריט נגישות דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש
ראשי    /    תוספי תזונה, ויטמינים    /   פרוביוטיקה    /   פייבר פרוביוטיק 155 גרם אלטמן
פייבר פרוביוטיק 155 גרם אלטמן
155 גרם
47.9 ₪
30.9 מחיר ל 100 גרם
מבצע: לחברי מועדון - שני ב50% הנחה
שתף את המוצר
פייבר פרוביוטיק 155 גרם אלטמן נמס לחלוטין במשקאות ובמזון רך ללא טעם וריח ללא ממתיקים ללא צבעי מאכל טבעוני רכיבים

רכיביםסיב תזונתי: דקסטרין (תירס) (99.7%), זן פרוביוטי: ב. קוגולנס (0.3%).

תזונה איכותית וטובה, אורח חיים בריא המשלב פעילות גופנית והפגת מתחים וצריכת תוספי תזונה יעזרו יחד לשמור על אוכלוסיית חיידקים טובה במערכת העיכול שלנו וכך יסייעו לנו לשפר את בריאותנו ולהפחית את הסיכון לתחלואות שונות.

פרהביוטיקה ופרוביוטיקה - שני שחקנים מרכזיים בהשפעה על המיקרוביום

מה משמעות המונחים הללו ומה הופך אותם לשחקני חיזוק? בואו נכיר אותם וננסה להבין איך הם יכולים לתרום לנו:

פרה ביוטיקהכבר בשנות ה 80 פורסם שישנם רכיבי תזונה שאינם מתעכלים על ידי האדם אך למרות זאת הם מקדמים את גדילתם ושגשוגם של חיידקי מעי פרוביוטיים וכך תורמים לבריאותו של האדם. סיבים תזונתיים נכללים בהגדרה זו של פרהביוטיקה. הסיבים נמצאים בעיקר בירקות, פירות, קטניות ודגנים ואינם עוברים עיכול מלא על ידי האדם אך חיידקי המעי שלנו יודעים להפיק מהם תועלת רבה. הסיבים משמשים  מצע מזון לחיידקי המעי שמפיקים מהם אנרגיה וחומצות שומן קצרות שרשרת SCFAs. תרומתן של חומצות שומן אלה רבה.

פרוביוטיקה –אלה למעשה חיידקים חיים, שכאשר הם ניטלים במינון הנכון, בעיתוי הנכון ונבחרים בקפדנות בהתאם לפעילות שהם יודעים לבצע הם יטיבו במניעה ובטיפול במצבים בריאותיים שונים. ישנם זנים רבים של חיידקים פרוביוטים ולכל זן יש פעילויות שונות שהוא יודע ליצור, זן אחד יעזור להסדיר את היציאות, זן שני יחזק את מערכת החיסון, זן שלישי יפחית נפיחות וכאבי בטן וכן הלאה. על מנת שתוסף פרוביוטיקה יהיה יעיל יש לבחור תוסף עם זנים נחקרים ייעודים למצב מסוים וכזה שיוצר בטכנולוגיה השומרת על שרידות החיידקים בזמן האיחסון ומאפשרת הפעלה שלהם בהגיעם למעי.

סינביוטיקה - האם השלם גדול מסך חלקיו?

עולה השאלה האם לצריכת תוספת המכיל פרהביוטיקה ופרוביוטיקה יש השפעה משולבת? הרעיון העומד בבסיס השילוב ביניהם הוא חיזוק המיקרוביום על ידי תוספת זנים פרוביוטיים מבחוץ ובמקביל הזנת המיקרוביום במזון שיאפשר לו שגשוג וגדילה. מחקרים שונים רצו לבחון האם לשילוב פרהביוטיקה ופרוביוטיקה ישנה השפעה על הפחתת הסיכון והעוצמה של מחלות כרוניות שונות.

סינרגיסטית שילוב הרכיבים יחד מביא להעצמת הפעילות כל אחד מהם בנפרד. זהו למעשה השילוב אופטימלי והוא מכונה "אופטיביוטיק" (optibiotics). בין הסוגים השונים של הסיבים התזונתיים קיימים סיבים פרוביוטים, אלה הם סיבים אשר עוברים תסיסה על ידי חיידקי המעי וכך תורמים לשגשוג, גדילה והתרבות של זני חיידקים שונים. תוסף אשר בנוסף לזן הפרוביוטי יכיל גם סיבים תזונתיים אשר יעברו תסיסה מלאה על ידי חיידקי המעי יענה על ההגדרה של סינביוטיקה. סיבים תזונתיים המהווים מצע מזון לחיידקים פרוביוטים יאפשרו לנו ליהנות מהיתרונות הרבים המיוחסים לזנים פרוביוטים. ככל שהמעי מכיל מגוון רחב יותר של זנים "טובים".

יש להוסיף כף גדושה אחת ביום (כ-6 גרם) למשקה או מזון רך. מומלץ לשתות כמות גדולה של מים בעת צריכת המוצר.
לאחסן סגור היטב, במקום קריר ויבש.

בהשגחת הרבנות האזורית כפר פינס-מנשה

ערכים תזונתיים ל 100 גרם:

אנרגיה 13.4 קק"ל /  סך שומנים 0 גרם / נתרן 0 מ"ג / סך הפחמימות מתוכן 0.9 גרם / סוכרים 0 גרם / סיבים תזונתיים 4.9 גרם / חלבונים0 גרם

כל מנה(6 גרם) מכילה 3 ביליון זן פרוביוטי מסוג:‏ ב. קוגולנס‏ (Bacillus coagulans BC4)‏

לקוחות שרכשו מוצר זה התעניינו גם במוצרים הבאים
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות