מרכז אדם ומרפא לניקוי רעלים מהגוף
תפריט נגישות דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש
מרכז אדם ומרפא לניקוי רעלים
המרכז מאבחן ומתאים באופן פרטני ומדוייק דרכי שימור בריאות או דרכי ריפוי והחלמה, ניקוי רעלים שנתי או חד פעמי 

מרכז אדם ומרפא/ סאטווה - מרכז בריאותהמרכז מאבחן ומתאים באופן פרטני ומדוייק דרכי שימור בריאות או דרכי ריפוי והחלמה, ניקוי רעלים שנתי או חד פעמי, סדנאות בישול, לימודים,ימי עיון, נסיעות משותפות, אירוח רופאים-מורים מהודו....ו פורס בפני הציבור את התועלות והייתרונות הדרך להחלים,לרפא, לחגוג חיים של איזון בריאות והנאה.

 מרכז הבריאות על פי האיורוודה בתל אביב מציע- בעזרת הידע הרב, הנסיון והציוד, גם מהודו- מיטות עץ מיוחדות, סאונת צמחים, שמנים איכותיים וטובי המטפלים בארץ. נכונים לתת את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום.

טיפולי המגע הינם חלק מהדרכים העתיקות והמוכחות ביעילותן- באיורוודה מדובר בטווח רחב מאוד של טיפולי מגע- עיסויים, ניסוך (שירודהארה או פריסקה), שריה (באסטי), פינדה (תערובת צמחי מרפא עטופה בבד)-  כך בעזרת  טיפולי המגע המותאמים במדוייק לאדם – פועלים לשימור הבריאות  או לניקוי וריפוי.  

שימוש בסאונת צמחים לייזוע היא חלק מטיפולי המגע בשלבים מסויימים וכן שיעורי יוגה.

במרכז ניתן לקבל מעטפת שלימה להחלמה/ ריפוי/ מניעה/שמירה על הבריאות  - גם תכניות ניקוי רעלים (פנצ'ה קארמה), לטובת קהל שוחרי הבריאות והמעוניינים להחלים/ להרפא/ להשתקם ולהנות מהחיים וגם מתחזוקה מונעת במהלך כל השנה.

התאמה מושלמת של סוג הטיפול (ויש מגוון) יכולה להעשות רק ע"י אבחון.

פרטי התקשרות: 0529965050

שתף את הדף
צור קשר
02-5473584 שירות לקוחות
02-5808933 - שירות טכני
onstore@nizat.co.il
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות