חמאת גוף לסימני מתיחה בהריון - וולדה
150 מ''ל
מק"ט: 4001638530088
הוסף לרשימה שלי
119.9 מחיר
79.93 מחיר ל 100 מ''ל
פרטים

חמאת גוף לסימני מתיחה מהריון  

למניעת סימני מתיחה ולהפחתת נראות של סימני מתיחה קיימים

חמאת הגוף מסייעת בהגמשת העור והחלקתו. החמאה מועשרת בתמצית סנטלה אסיאטיקה לחידוש העור, שיפור האליסטיות ומניעת הופעת סימני מתיחה והיא מפחיתה נראות של סימני מתיחה קיימים, מזינה את העור ומספקת תחושת הקלה ונוחות מיידית לעור. חמאת הגוף מספקת לחות לאורך זמן הודות לתערובת חמאות, שמנים ושעוות ממקור טבעי. המרקם הייחודי שלה קל למריחה, נספג במהירות ומאפשר לבישת בגדים מידית לאחר העיסוי. מתאימה לשימוש גם בזמן שינויים במסת הגוף כמו במהלך דיאטה, ירידה במשקל או במהלך ההתבגרות. לעור מוזן ורווי בלחות, בניחוח עדין ומרגיע, מיועד לכל סוגי העור.

יעילות מוכחת:

89% הראו הפחתו משמעותית בנראות סימני המתיחה*

100% הסכימו: העור מרגיש נוח יותר / תחושה נוחה יותר בעור**

*הערכת מומחה, מחקר קליני, 37 נשים, כעבור 12 שבועות, מריחה פעמיים ביום

** מחקר קליני, 40 נשים לאחר 8 שבועות, מריחה פעמיים ביום

מרכיבים עיקריים: סנטלה איסאטיקה - מסייעת בחידוש העור, גמישות העור ומניעת סימני מתיחה. חמאת קקאו - חמאה מזינה המספקת שכבת הגנה ונועלת את הלחות בעור. חמאת שיאה - מחזקת את המחסום הלפידים ושומרת על מאזן הלחות. שמני זרעי חמניות וחוחובה להזנת העור.

הצהרת איכות: מכיל רכיבים ממקור טבעי או אורגני, ללא וזלין, ללא חומרי גלם בשמן מינרלי, ללא חומרים משמרים, ללא חומרי צבע וריח מלאכותיים. מוצר זה וכן מרכיביו לא נוסו על בע"ח. אינו מכיל מרכיבים מן החי ומתאים לשימוש ע"י טבעונים.

תכולה: 150 מ"ל

הוראות שימוש: יש לעסות פעמיים ביום בתנועות מעגליות עדינות לתוך האזור הרצוי - הבטחן, החזה, הירכייים והאגן. מומלץ להשתמש מתחילת ההריון ועד שלושה חודשים לאחר הלידה.

איך להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים.

*עד גמר המלאי
*בכפוף למלאי הקיים בסניף
ערכים תזונתיים