חטיף אגסים קראנצ'י - 100% פרי ללא תוספת סוכר
מק"ט: 14021532
הוסף לרשימה שלי
9.9 מחיר
הערות:

כשרות: כשר פרווה בהשגחת הבד"ץ, חוג חתם סוםר בני ברק. 

תכולה: 20 גרם

פרטים
חטיף אגסים קראנצ`י - פרי פרי לנמנעים מגלוטן ללא תוספת סוכר

חטיף אגסים קראנצ`י - פרי פרי ללא גלוטן, ללא תוספת סוכר

חטיף בריאות לגדולים וקטנים. מפירות משובחים שבטכנולוגיה ייחודית עובר הפרי תהליך הקפאה וייבוש, אשר הופכים אותו לחטיף טבעי ופריך, תוך שמירה על טעמו המקורי העמוק ועל רכיביו וסיביו התזונתיים.

המוצר מכיל 100% פרי ללא כל תוספות

רכיבים: אגסים

תהליך הייצור וייחודו של הייבוש בהקפאה: תהליך הייצור מתחיל כשקוטפים את הפירות השונים (ליצ'י, אננס, אגס, משמש, תפוח ובננה), מקלפים, מנקים ומחטאים אותם בעזרת סטריליזטור. לאחר מכן, פורסים את הפירות לפלחים ומניחים אותם על מגשים. מגשים אלה מוכנסים למקפיא ומשם מועברים לתא וואקום שמאדה את הפרי באיטיות (בטמפרטורה של 30 מעלות צלזיוס) ואת הלחות וכך נשאר הפרי ללא משקל הנוזלים.תהליך זה נקרא 'המראה' - מעבר ממוצק לגז בצורה ישירה.הפרי נשאר עם טעמו המקורי ומירב הערכים התזונתיים שלו. באמצעות תהליך זה מפסיקים כל פעולות האנזימים, מה שמונע התיישנות של הפרי ושומר על הפרי טעים ופריך.

מתאים בכל מצב, לטיולים, צבא,, פעילות גופנית והשלמת מנת אנרגיה. נפלא לילדים מגיל שנתיים בליווי מבוגר.

ללא טיגון, ללא ניפוח, ללא תוספת סוכר, ללא גלוטן, ללא אפיה, ללא חומרי טעם וריח, ללא חומרים משמרים.

הערה: על מנת לשמור על פריכותו של הפרי ולמנוע חדירת לחות, יש לצרוך את תכולת השקית זמן קצר לאחר פתיחתה.

עשר עובדות שלא ידעתם על ייבוש בהקפאה: 1.שיטת הייבוש בהקפאה, היא השיטה הטובה ביותר מבין כל שיטות הייבוש הקיימות. 2.במהלך תהליך הייבוש בהקפאה, הפרי מאבד כ- 95% מהנוזלים הנמצאים בו, למרות זאת מצליח לשמור על מעל 90% מערכיו התזונתיים. 3.בתהליך הייבוש בהקפאה, משתמשים בתא וואקום אשר גורם לכך שהטמפרטורה הנדרשת לייבוש הינה כ- 30 מעלות צלזיוס. טמפרטורה שאינה פוגעת בערכים התזונתיים. 4.בתהליך ייבוש בהקפאה, נשמרים הטעם, הצבע, הצורה והריח של הפרי, כאילו אך זה נקטף. 5. לצורך הכנת שקית של 20 גרם 'פרי Free' ,נדרשת כמות של כ - 300-200 גרם פרי טרי בממוצע.טכנולוגיית ייבוש בהקפאה, פותחה בנאס"א, כדרך לאפשר לאסטרונאוטים לאכול אוכל מזין בחלל. 6..בפיתוח זה הושקעו סכומים נכבדים. לפני פיתוח זה, האסטרונאוטים נאלצו לקבל את מזונם משפורפרות או מאבקות. 7.בני האינקה, היו הראשונים שהשתמשו בשיטת יבוש בהקפאה. זה קרה, לאחר שמצאו תפוחי אדמה שהתייבשו וקפאו בקרח ובאוויר הקר והיבש של ההרים ונותרו חיוניים אחרי מאות שנים. לאחר מכן, הם החלו לבצע זאת בעצמם כדרך לשימור בשר וירקות. 8. ייבוש בהקפאה, משמש גם לשימור של זרי חתונה. 9. הקפה הנמס המגורען, אותו אנו מכירים, גם הוא מיוצר בשיטת הייבוש וההקפאה ונחשב לאיכותי ביותר. 10.ייבוש בהקפאה מהווה אמצעי שיקום למסמכים וספרים שניזוקו ממים.         

*עד גמר המלאי
*בכפוף למלאי הקיים בסניף
ערכים תזונתיים

ערך תזונתי ל- 100 גרם:
אנרגיה 70 קק"ל

מוצרים שעשויים לעניין אותך
מוצרים שעשויים לעניין אותך