וגהמגה 60 כמוסות - נייצרספרו
מק"ט: 15294577
הוסף לרשימה שלי
149 מחיר
פרטים
וגהמגה 60 כמוסות - נייצרספרו

חומצות שומן אומגה 3 הינן חיוניות. כיום, אומגה 3 מהווה נדבך מהותי בעולם תוספי התזונה, למרות שעוד נדרשים מחקרים רבים שיסייעו לגלות את מלוא החשיבות והפוטנציאל שבצריכת חומצות שומן אלו. השלב הבא בשוק הוא אומגה 3 ממקור צמחי וטבעוני , אשר מציעה ספיגה טובה וזמינות ביולוגית – פתרון מתקדם וחדשני אשר וגה מגה לוקחת בו חלק.

אומגה 3 הוא השם הכללי לכמה חומצות שומן חיוניות אשר גופנו זקוק להן לצורך תפקוד תקין של מכלול מערכות. חומצות השומן מסוג Omega3 הפכו לפופולאריות מאוד וחשיבותן מובנת לנו יותר ויותר כיום, אך הן מגיעות בעיקר ממקורות של דגים – ולכן זה מציב בעיה בפני ציבור הטבעונים ההולך וגדל. וגהמגה הוא מוצר המייצג חשיבה אקולוגית בתחום ומיוצר בטכנולוגיה חדשנית מאצות העשירות בחומצות השומן כך שהזמינות הביולוגית גבוהה.

חומצות שומן אומגה 3 מגיעות ממזון בלבד. מוזר לחשוב על כך, אך רק לפני כעשור רבים לא הכירו בכלל את חומצות השומן הללו, כאשר היום מדובר על אחת הקטגוריות הגדולות ביותר בשוק תוספי התזונה. כיום, אומגה 3 מהווה נדבך מהותי בעולם תוספי התזונה, למרות שעוד נדרשים מחקרים רבים שיסייעו לגלות את מלוא החשיבות והפוטנציאל שבצריכת חומצות שומן אלו. השלב הבא בשוק הוא אומגה 3 ממקור צמחי וטבעוני , אשר מציעה ספיגה טובה וזמינות ביולוגית – פתרון מתקדם וחדשני אשר וגה מגה לוקחת בו חלק.

מהפכה בתחום האומגה 3 – תוסף טבעוני

הידעתם כי אחוז ניכר מהדגה בעולם משמשת למעשה כחומר גלם לתעשיית תוספי התזונה ולשוק האומגה 3 הפופולארי? כן, בערך 25% מכל הדגים ופירות הים שדגים בעולם מיועדים לתעשיית תוספי התזונה. זהו רק עוד היבט אחד מיני רבים מדוע אומגה 3 צמחי, רצוי מאצות הוא כה חשוב, מהפכני ונדרש בשוק כיום. לא רק שהוא נותן מענה הולם, איכותי וזמין לאלה הבוחרים בטבעונות אלא שפתרונות חדשניים וצמחיים כאלו עשויים לצמצם את הפגיעה הסביבתית הענקית בדגה המתדלדלת ובמערכות האקולוגיות באוקיאנוסים.

תוסף התזונה שמקורו באצות מספק לכם שמן בריא ואיכותי, עשיר בחומצות השומן DHA ו-EPA החיוניות ומלאות הבריאות, ממקור 100% צמחי וזמין ביולוגית. VegaMegaהיא הן בטכנולוגיית Licaps החדשנית והן במקור ממנו מגיעות חומצות השומן מסוג אומגה 3. בתוסף וגהמגה נעשה שימוש במיצוי טבעי ממיקרו אצות העשירות מאוד באומגה 3, אותן אצות הן המקור בטבע לאומגה 3.

מדובר על תוצאה שהיא פרי פיתוח ארוך טווח ותהליך מדעי המבוסס על מחקרים, שכלול טכניקות ייצור וגידול עד לכדי הגעה למוצר שלם, זמין ביולוגית ואיכותי. חשוב לציין כי גם בעבר הוצעו לציבור תוספי אומגה 3 צמחית, אך אלו הגיעו ממקורות צמחיים שונים שהציעו נגזרות כימיות שונות של אומגה 3 ולא את הגרסא הזמינה ביולוגית הנמצאת בדגים ופירות ים. בניגוד לכך, בפיתוח של וגהמגה  כמוסות Omega 3 צמחיות המיוצרות מחומר המוצא ממנו הדגים עצמם מקבלים את חומצות השומן האלו!

אומגה 3 צמחית עמידה בפני חמצון

אחד ההיבטים הבעייתיים ביותר בתוספי תזונה של חומצות שומן אומגה 3 הוא תהליכיה חמצון. מכיוון שמדובר על חומצות שומן רב בלתי רוויות, הן רגישות מאוד לחמצון – למעשה אלו חומצות השומן הרגישות ביותר. 

מחקר שנערך ב-2015 הציג נתונים שהראו כי אכן רוב תוספי התזונה בקטגוריית האומגה שלוש היו מחומצנים כאשר הגיעו לצרכנים ולנקודות המכירה. במחקר זה נמצא כי מדד ההתחמצנות בקבוצה של אומגה 3 צמחית היה הנמוך ביותר, כך שחומצות השומן בצורתן הצמחית היו יציבות יותר.

כל מוצרי אומגה 3 צמחית וגהמגה מיוצרים עם הגנת Licaps מיוחדת אשר מבטיחה רמה גבוהה של הגנה ביולוגית וכימית על חומצות השומן ובזכותה אתם מקבלים מוצר נקי, איכותי ולא מחומצן. הטכנולוגיה הזו כוללת הטמעה של חומצות השומן EPA+DHA עם בועיות זעירות של חנקן וכך מושגת מניעה מוחלטת של חמצן ואי לכך אין אפשרות שתהליך חמצוני יתרחש בכמוסה. בנוסף וכדי להבטיח את ההגנה האופטימאלית והטובה ביותר בשוק, כמוסות VegaMega ארוזות באריזה רפואית ייעודית (נקראת בליסטר) – כך שכל כמוסה נארזת בנפרד, אטומה לחמצן ולחדירת קרני שמש שגם מאיצות תגובה חמצונית.

תוסף אומגה 3 נקי ממתכות כבדות וטבעי לחלוטין

חשש נוסף העולה חזור ונשנה בתוספי אומגה שלוש ממקור של דגים או קריל הוא הימצאותן של מתכות כבדות המגיעות לתוסף דרך הדגים. ידוע זה שנים שהימים והאוקיאנוסים שלנו מזוהמים ועמוסים במתכות כבדות, כאשר הדגים צוברים מתכות רעילות ומסוכנות אלו ברקמות שלהם, ובהמשך אנו מקבלים אותן בכך שאנו אוכלם את הדגים או צורכים מוצרים המיוצרים מהם – כמו תוספי אומגה 3 ממקור דגים. בעיקר מדובר על ריכוזים גבוהים של כספית, מתכת הנחשבת רעילה מאוד לאדם.

כאשר מדובר על וגהמגה המגיעה לחלוטין ממקור צמחי, החשש ממתכות כבדות נעלם לחלוטין. מוצרי VegaMega מיוצרים ממיצוי של אצות ים מיקרוסקופיות שהן המקור הטבעי והאמיתי לאומגה 3 בים, כאשר הגידול כולו נעשה מחוץ לים ולכן אין כל חשש להימצאות מתכות כבדות. זהו מוצר טבעי לחלוטין, כך שאתם כצרכנים המבקשים מוצר שהוא גם טבעוני/צמחי וגם איכותי, בטיחותי ויעיל – יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר בשוק כיום.

תהליך ייצור נקי ובטוח וזמינות ביולוגית גבוה

חשוב לציין כי כמוסות אומגה 3 צמחית VegaMega מיוצרות בתהליך מיצוי נקי, בטיחותי וטבעי לגמרי. אין כל תהליכי זיקוק או חימום בייצור וגהמגה ומדובר על מיצוי איכותי ביותר של האצות בעלות הריכוז הגבוה של Omega3.

מבחינת זמינות ביולוגית, זהו עוד היבט של המהפכה המהותית שמוצרי וגהמגה מציעים בקטגוריית האומגה 3. המבנה המולקולרי של חומצות השומן הפעילות והחיוניות בתוךVegaMegaEPA+DHA, הוא טריגליצריד, זהו המבנה הטבעי ובעל הספיגה הגבוהה ביותר והצורה שבה מגיעים מוצרים מבוססי דגים ויצורים ימיים. אתם מקבלים חומצות שומן DHA ו-EPA אמיתיות, בצורה בעלת זמינות ביולוגית גבוהה. בהקשר זה מדובר על תוסף אומגה שלוש צמחי ייחודי ופורץ דרך.

רק כדי להדגיש את נקודת הזמינות הביולוגית ואת יכולתו של הגוף לספוג ולהשתמש בחומצות השומן מסוג אומגה 3 במוצרי וגהמגה – ההתבססות על האצות הימיות המהוות את המקור לאומגה 3 בדגים מביא למוצר המכיל רק אומגה 3 מסוג EPA+DHA וזהו הסוג הפעיל בגוף וזה בעל הזמינות הביולוגית הטובה ביותר. אין במוצר כלל חומצות אומגה שלוש מסוג ALA, הסוג הנפוץ ביותר במקורות צמחיים שאינם אצות אך גם בעל זמינות ביולוגית נמוכה מאוד לגוף האדם. חומצות שומן Omega 3 מסוג ALA לא נספגות היטב בגוף וגם חייבות לעבור המרה לחומצות שומן מסוג EPA+DHA

ריכוזים נכונים וטבעיים של DHA ו-EPA

יתרון נוסף של כמוסות וגהמגה היא שהן מציעות את היחס הטבעי והנכון של חומצות השומן החיוניות במשפחת האומגה 3. בכל כמוסה של VegaMega אנו מקבלים יותרDHA וכמחצית מכמות ה-EPA, בדיוק ביחס הקיים באופן טבעי באצות המהוות את המקור לאומגה 3 ובדגים הצורכים אותן.

חשוב להבין כי זמן מחצית החיים של חומצות שומן מסוג DHA ברקמות המוח (שהוא צרכן גדול וחשוב שלהן) הינו מעל שנה, לכן אין צורך במינונים גבוהים מאוד כדי לשמר ולשפר את תפקודי המוח.

מדוע וגהמגה הוא תוסף אומגה 3 מומלץ?

וגהמגה הוא תוסף אומגה 3 המומלץ לטבעונים ולמי שמחפש מוצר שיהיה גם נקי מרעלים ביחד עם איכות גבוהה ועם זמינות ביולוגית גבוה. 

·         תוסף אומגה 3 המיוצר ממקור צמחי שהוא המקור הטבעי והאמיתי של חומצות השומן בטבע ועבור הדגים.

·         תכולה מדויקת ונכונה של שתי חומצות השומן החיוניות, EPA+DHA, בצורה אשר נספגת בצורה מיטבית.

·         מוצר "שמן דגים" צמחי נקי לחלוטין מרעלנים, ממתכות כבדות ושאר זיהומים פוטנציאליים. גידול האצות מחוץ לים בתהליך מבוקר ומתקדם ביותר.

·         השמן בכמוסות וגהמגה עשיר גם בנוגדי חמצון וחומרים נוספים לשיפור הספיגה.

·         תוסף אומגה 3 ללא טעם של דגים! שמן האצות בעל טעם עדין ונעים, ללא חומרי טעם וריח כלל וללא תיעוד לתגובות אלרגיות.

·         כל כמוסת שמן וגהמגה עטופה בטכנולוגיה חדשה לשמירה על טריות ומניעת חמצון.

·         אומגה 3 טבעוני המתאימה גם לילדים ולנשים בהריון ומניקות.

·         השמן במוצרי VegaMega אינו מכיל יוד וחלבוני דגים ולכן מתאים לרגישים לחומרים אלו.

·         צריכת וגה מגה אומגה 3 צמחית מצמצמת פגיעה בדגה העולמית ומאפשרת צריכה ברת קיימא יותר של תוסף תזונה איכותי

·         אומגה 3 כשרה למהדרין וללא כל רכיב מהחי – בהשגחת הרב רובין. חשוב ונוח מאוד למי שמחפש מוצר אומגה 3 כשר למהדרין.

כמובן שמכיוון שכל הרכיבים בשמן האומגה 3 הצמחי וגהמגה מגיעים ממקורות צמחיים, המוצר מתאים ביותר לטבעונים.

האומגה 3 הצמחית היחידה שהוכחה מחקרית כיעילה ונספגת

אם אתם טבעונים ומחפשים תוסף אומגה 3 צמחי איכותי, עליכם לדעת כי חומצות שומן EPA+DHA הן הסוג הרלוונטי והוכח מחקרית כנספג ותומך בבריאות הוא זה המגיע משמן אצות, בדיוק מה שאתם מקבלים בכמוסות וגהמגה. כמה מחקרים הראו כי חומצות שומן אומגה 3 ממקור אצות ימיות הן זהות מבחינת יעילות וזמינות לחומצות השומן מדגים.

רכיבים:

500 מ"ג שמן אצות לייף אומגה (DHAת150 מ"ג, EPAת75 מ"ג)

חומצה אולאית משמן חמניות

תמצית רוזמרין (Rosmarinus officinalis)

טוקופרול

אסקורביל פאלמיטט.

הוראות שימוש:

  • 1-3‭ ‬ כמוסות‭ ‬ביום

כשרות:

  • מהדרין‭ ‬הרב‭ ‬רובין

*עד גמר המלאי
*בכפוף למלאי הקיים בסניף
ערכים תזונתיים