אגוזי-קשיו-שלמים-אורגני---נביטאס-נטורלס
תפריט נגישות דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש
ראשי    /    פירות יבשים ואגוזים    /   אגוזים ושקדים    /   אגוזי קשיו שלמים אורגני - נביטאס נטורלס
אגוזי קשיו שלמים אורגני - נביטאס נטורלס
227 גרם
59.9 ₪
26.39 מחיר ל 100 גרם
שתף את המוצר

אגוזי קשיו שלמים אורגני - נביטאס נטורלס

אגוזי קשיו בעלי טעם מעודן וקרמי, אורגניים ומשמשים למגוון מתכונים.

שם לטיני : anacardium occidentale

מקורות : ברזיל וויטנאם

אגוזי קשיו הם למעשה זרעים שנדבקו לתחתית תפוח קשיו, פרותיו של עץ הקשיו, שמקורו באזורי החוף של צפון מזרח ברזיל. אגוזי הקשיו של נביטס הם חטיף מזין וטעים.

בנוסף, הם מהווים רכיב מגוון וחיוני לכל מטבח המתהדר במזונות העל וכולל שימוש במגוון מאכלים ותחליפי מזון מן החי שכוללים גבינות, חלב, חמאה, קרמים ושמנים בריאים.

מסורת : במאה ה- 16, הסוחרים הפורטוגזים מציגים את הקשיו, שמקור מוצאו הוא אזורי החוף של ברזיל, לאזורים טרופיים אחרים כמו הודו וחלק ממדינות אפריקה. כיום, המפיקים המסחריים המובילים של אגוזי הקשיו הם הודו, ברזיל, מוזמביק, טנזניה וניגריה.

תכולת נוטריינטים : אגוזי הקשיו מספקים מינון מרשים של שמנים טובים, לרבות מינון אידאלי של שומנים בריאים רוויים, חד שומנים בלתי רוויים ורב שומנים בלתי רוויים. כמו כן, הם גם מקור טוב לחלבונים צמחיים, ברזל וקורט מינרלים : ברזל, מגנזיום, זרחן, אבץ, נחושת ומנגן.

חוות גידול : הקשיו של נביטס גדל בוויטנאם בכפרים קטנים בצורה אורגנית. באמצעות הדרכה צמודה עם החקלאים הצלחנו לייצר קילוף ידני ועיבוד בחום נמוך כדי לשמר את הערכים התזונתיים והטעם המעודן.

אישורים : אגוזי הקשיו של נביטס מאושרים כאורגנים, כשרים, טבעונים, לא מהונדסים גנטית, ורוא (חומר גלם לא מעובד). מבטיחים לך רק את הטוב ביותר, כי זה מגיע לך.

תכולה:  227 גרם

    * סכנת חנק לילדים מתחת לגיל 5 

צור קשר

שירות לקוחות/ווטסאפ 02-5473584
02-5808933 - שירות טכני
onstore@nizat.co.il
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות