תפריט נגישות דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש
ראשי    /    חומרי בישול ואפייה    /   סוכר ותחליפיו    /   אבקת לוקומה אורגנית - נביטאס נטורלס
אבקת לוקומה אורגנית - נביטאס נטורלס
227 גרם
76 ₪
33.48 מחיר ל 100 גרם
הערות: רכיבים: אבקת לוקומה 100% אורגנית אישורים :אבקת הלוקומה של נביטס מאושרת כאורגנית, כשרה, טבעונית, לא מהונדסת גנטית, ורואו (חומר גלם לא מעובד). מבטיחים לך רק את הטוב ביותר, כי זה מגיע לך.
שתף את המוצר
אבקת לוקומה לפרי הלוקומה יש מתיקות טבעית ויחד עם זאת הנו בעל ערך גליקמי נמוך, בשימוש במתכונים כתחליף סוכר כמו גלידות, סמודיס וגרנולות .

אבקת פרי הלוקומה –זהב מתוק שם לטיני: Lucuma obovata, Pouteria lucuma מקורות : פרו בראייה הקוסמית הפרואנית העתיקה, צמח הלוקומה נחשב לסמל הפוריות והיצירה. פרי הלוקומה הוא בעל ציפה צהובה - כתומה, והוא מכונה באופן מסורתי "זהב האינקה". לפרי זה יש מתיקות טבעית ויחד עם זאת הנו בעל ערך גליקמי נמוך. מסיבה זו הוא מהווה בחירה נכונה עבור אנשים המבקשים להפחית את צריכת הסוכר שלהם ולבחור במקור בריא לסוכר המגיע עם חומרי הזנה חיוניים. מסורת : בחפירות ארכיאולוגיות שנערכו באתרי קבורה עתיקים בקו החוף של פרו, נמצאו כלי חרס המעוטרים בחריטות של פרי הלוקומה. פרי הלוקומה, המוערך זה אלפי שנים, מככב בהדפסים על בדים ובחריטות על כלי חרס והוא מועלה על נס בחגיגות עממיות. בימינו, יש מדינות רבות שבהן מעדיפים גלידה בטעם לוקומה על פני גלידת שוקולד או גלידת וניל... ערכים תזונתיים : אבקת הלוקומה של חברת נביטס מופקת מפרי הלוקומה הפרואני בשלמותו, לאחר שיובש בטמפרטורה נמוכה ונטחן לאבקה דקה. ממתיק זה, בעל ערך גליקמי נמוך, מכיל חומרי תזונה רבים לרבות בטא קרוטן, ברזל, אבץ, ניאצין, סידן וחלבון. לאבקת הלוקומה הצהובה יש טעם ייחודי כשל טעמו של סירופ המייפל (אדר), והוא מהווה מעדן בשלל מתכונים. ל נביטס נאסף באיזורים שקטים בהרי האנדים הפרואנים. אדמות שופעות בעמקים ובחקלאות אורגנית משביחות את העצים בנוטריינטים וויטאליות. הפרי חייב ליפול על האדמה לפני שמבשיל. רק אז נאספים הטובים ביותר, מקולפים, ומיובשים בטמפרטורה נמוכה, ונטחנים לאבקה. איזור פורה זה, שיטות גידול מסורתיות ואיסוף הפרי הבשל בלבד מבטיחות ערך תזונתי ועושר תזונתי גבוהים שכמעט ואינו קיים בתוצרת החקלאות המודרנית. לאבקה של נביטס אין ממסים, אין חומרי מילוי וחומרים נילווים.   

הוראות הפעלה / אישורים / מפרטים

צור קשר

שירות לקוחות/ווטסאפ 02-5473584
02-5808933 - שירות טכני
onstore@nizat.co.il
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות
t>